Mes: junio 2017

Senior Champions League 2017

[:es]

SENIOR CHAMPIONS LEAGUE 2017

Xavier Garreta, Carmen Dolcet, Pedro Sauret, Ramón Jardi y Natalia Barrabes, se adjudican la SENIOR CHAMPIONS LEAGUE 2017.

La Senior Champions League se ha disputado entre los meses de Enero – Junio y han participado un total de 69 Seniors entre hombres y mujeres.

Esta competición se juega bajo la modalidad Stableford Individual Hcp. y cuentan los 4 mejores resultados de las 6 pruebas que se celebran. Las categorías son Hcp. Inferior y Superior Maculino, Gral. Handicap Femenina y premio al mejor resultado Scratch. Además también hay trofeos para los ganadores individuales de cada jornada.

Xavier Garreta, Carmen Dolcet, Pedro Sauret, Ramón Jardi y Natalia Barrabes, han sido los ganadores de las diferentes categorías que se ha disputado la prueba.

El reparto de premios se celebro el 22 de Junio durante una cena que se celebró en el club fue presidida por el Sr. José Ramón Gabas, la delegada Senior Anna Botanch y el subdelegado Josep Llavero. Posteriormente se celebro un sorteo de regalos en la que todos recibieron sus respectivos regalos.

Las clasificaciones generales han sido las siguientes:

CLASIFICACIONES GENERALES

Ganadores por jornadas.

            HCP. INFERIOR                      HCP. SUPERIOR                     GRAL. FEMENINA

1ª        Xavier Garreta             43        Pedro Taboada             38        Carmen Iglesias           32

2ª        Xavier Garreta             42        Pedro Sauret                 41       Natalia Barrabes          38

3ª        Evaristo Galdeano       39        Josep Llavero               38        Carmen Iglesias           37

4ª        Jaume Cornado         38        Josep Llavero               38        Emilia Tarruella            37

5ª        Jeronimo Godoy          35        Pedro Sauret                 38        Carmen Dolcet            34

6ª        Evaristo Galdeano       40        Pedro Sauret                 38        Anna Botanch              33

GANADORES GENERALES

                                                 Gral. Scratch Masculina        Ramón Jardi               121 p.                                                           

Gral. Scratch Femenina        Natalia Barrabes       47 p.              

Cat. Inferior Masculina Hcp.

1º   Xavier Garreta             147 p.

                                 2º   Joaquin Matinero          144 p.             5ª Vuelta 28

                                 3º   Evaristo Galdeano       144 p.              5ª Vuelta 27

Cat. General Femenina Hcp.

1º   Carmen Dolcet              137 p.

2º Emilia Torruella               131 p.

3º Anna Botanch                130 p.

Cat. Superior Masculina Hcp.

1º Pedro Sauret                  155 p.

2º José Llavero                    145 p.

3º- Antoni Claramunt            140 p.

[:ca]

SÈNIOR CHAMPIONS LEAGUE 2017

Xavier Garreta, Carmen Dolcet, Pedro Sauret, Ramón Jardi i Natalia Barrabes, s’adjudiquen la SÈNIOR CHAMPIONS LEAGUE 2017.

La Sènior Champions League s’ha disputat entre els mesos de Gener – Juny i han participat un total de 69 Sèniors entre homes i dones.

Aquesta competició es juga sota la modalitat Stableford Individual Hcp. i puntuen els 4 millors resultats de les 6 proves que se celebren. Les categories són Hcp. Inferior i Superior Maculino, Gral. Handicap Femenina i premi al millor resultat Scratch. A més també hi ha trofeus per als guanyadors individuals de cada jornada.

Xavier Garreta, Carmen Dolcet, Pedro Sauret, Ramón Jardi i Natalia Barrabes, han estat els guanyadors de les diferents categories que s’ha disputat la prova.

El repartiment de premis es va  celebrar el passat 22 de Juny durant un sopar que es va celebrar en el Club, va ser presidit pel Sr. José Ramón Gabas, la delegada Sènior Anna Botanch i el subdelegat Josep Llavero. Posteriorment es va celebrar un sorteig de regals en la qual tots van rebre els seus respectius regals.

Les classificacions generals han estat les següents:

 

CLASIFICACIONS GENERALS

Guanyadors per jornada

            HCP. INFERIOR                      HCP. SUPERIOR                     GRAL. FEMENINA

1ª        Xavier Garreta             43        Pedro Taboada             38        Carmen Iglesias           32

2ª        Xavier Garreta             42        Pedro Sauret                 41       Natalia Barrabes          38

3ª        Evaristo Galdeano       39        Josep Llavero               38        Carmen Iglesias           37

4ª        Jaume Coprnado         38        Josep Llavero               38        Emilia Tarruella            37

5ª        Jeronimo Godoy          35        Pedro Sauret                 38        Carmen Dolcet            34

6ª        Evaristo Galdeano       40        Pedro Sauret                 38        Anna Botanch              33

Guanyadors generals

                                              Gral. Scratch Masculina        Ramón Jardi               121 p.                                                           

Gral. Scratch Femenina        Natalia Barrabés         47 p.              

Cat. Inferior Masculina Hcp.

1º   Xavier Garreta             147 p.

                                  2º   Joaquin Matinero          144 p.             5ª Vuelta 28

                                   3º   Evaristo Galdeano       144 p.              5ª Vuelta 27

Cat. General Femenina Hcp.

1º   Carmen Dolcet              137 p.

2º Emilia Torruella               131 p.

3º Anna Botanch                130 p.

Cat. Superior Masculina Hcp.

1º Pedro Sauret                  155 p.

2º José Llavero                    145 p.

3º- Antoni Claramunt            140 p.

 [:]

[:es]Reparto Ladies League 2016 – 2017[:ca]Entrega de Premis Ladies League 2016 – 2017[:]

[:es]

Reparto Ladies League 2016 – 2017

El pasado jueves finalizó la Ladies League con la tradicional cena que pone el punto final a la temporada femenina 2016-2017.

En la categoría inferior el triunfo ha sido para Anna Xammar empatada con la segunda clasificada Natalia Barrabés con un total de 205 golpes, la tercera clasificada fue Carmen Ros con un total de 200 golpes.

En la categoría superior la ganadora fue Emilia Buedo con 205 golpes, seguida de Marga Ballart (180) y Emilia Torruella (179).

 

[:ca]

Entrega de premis Ladies League 2016 – 2017

Dijous passat va finalitzar la Ladies League amb el tradicional sopar que posa el punt final a la temporada femenina 2016-2017.

En la categoria inferior el triomf ha estat per a Anna Xammar empatada amb la segona classificada Natalia Barrabés amb un total de 205 cops, la tercera classificada va ser Carmen Ros amb un total de 200 cops.

En la categoria superior la guanyadora va ser Emilia Buedo amb 205 cops, seguida de Marga Ballart (180) i Emilia Torruella (179).

[:]

[:es]Antonia Godia y Pilar Allende se adjudican el Torneo Opticarlos[:ca]Antonia Godia i Pilar Allende guanyadores del Torneig Opticarlos[:]

[:es]

TORNEO FEMENI “OPTICARLOS”

Antonia Godia y Pilar Allende se adjudican el Torneig Opticarlos

El martes 30 de Mayo se celebro en el Raimat Golf Club el ya clásico torneo “Opticarlos” que reunió a 39 jugadoras que disputaron la prueba bajo la modalidad Stableford Individual por categorías Inferior y Superior.

A la conclusión del torneo los patrocinadores Concha Oto y Paco Presa, propietarios de la tienda Opticarlos, ofrecieron un cocktail durante el reparto de premios, donde se entregaron los premios a las ganadoras.

 

Las clasificaciones fueron las siguientes:

Hcp. Inf. Femenina

1ª- Antonia Godia                         36 p.

2ª- Patricia Fernandez                  36 p.

3ª- Cristina Casanella                   35 p.

Hcp. Sup. Femenina

1ª- Pilar Allende                            38 p.

2ª- Pepa Puigdevall                      36 p.

3ª- Emilia Buedo                           35 p.

 

 

 [:ca]

TORNEIG FEMENI “OPTICARLOS”

Antonia Godia i Pilar Allèn s’adjudiquen el Torneig Opticarlos

El dimarts 30 de Maig es va celebrar en el Raimat Golf Club el ja clàssic torneig “Opticarlos” que va reunir a 39 jugadores que van disputar la prova sota la modalitat Stableford Individual per categories Inferior i Superior.

A la conclusió del torneig els patrocinadors Concha Oto i Paco Presa, propietaris de la tenda Opticarlos, van oferir un cocktail durant el repartiment de premis, on es van lliurar els premis a les guanyadores.

Les classificacions van ser les següents:

Hcp. Inf. Femenina

1ª- Antonia Godia 36 p.

2ª- Patricia Fernandez 36 p.

3ª- Cristina Casanella 35 p.

Hcp. Sup. Femenina

1ª- Pilar Allèn 38 p.

2ª- Pepa Puigdevall 36 p.

3ª- Emilia Buedo 35 p.

[:]

[:es]Park Chae Sun y Josep Mª Reig vencedores del Mercedes Trophy 2017[:ca]Park Chae Sun i Josep Mª Reig guanyadors del Mercedes Trophy 2017[:]

[:es]

XII TROFEO MERCEDES TROPHY “NAYPER MOTOR”

“Park Chae Sun y Josep Mª Reig vencedores del Mercedes Trophy 2017”

Park Chae Sun Y Josep Mª Reig se han alzado con el triunfo en el torneo de golf Mercedes Trophy “Nayper Motor” que se ha celebrado en el Raimat Golf Club el viernes 2 de Junio para clientes e invitados del concesionario oficial de Mercedes Benz.

Se han batido todos los records de participación al haber sido un total de 148 jugadores los que han tomado parte en esta prueba que por duodécimo año ha patrocinado el concesionario oficial de Mercedes en Lleida “Nayper Motor”. La formula con la que se ha desarrollado la prueba ha sido Stableford Individual Hcp. con categorías Inferior, Superior, y Senior y con premios especiales en los hoyos 4,5 y 13.

Como cada año los ganadores tanto de primera categoría como de segunda categoría y que tengan un vehículo Mercedes comprado en un concesionario oficial o sean invitados del concesionario, jugaran la final nacional en el campo de PGA GOLF & RESORT de Girona en el mes de Julio.

El reparto de premios estuvo presidido por el Sr. José Ramón Gabas, el presidente del Grupo Nayox, José Mª Perera, Jaume Nicolás Gerente y Xavier Jofre Director Comercial de Nayper Motor S.A.

 

CLASIFICACIONES MERCEDES TROPHY 2017

Primera Categoria

1º- PARK CHAE SUN                     41 P.

2º- JAUME BATLLE BATLLE         41 P.

Segunda Categoria

1º- JOSEP Mª REIG                        41 P.

2º- JAUME ROVIROSA                 41 P.

Senior General

1º- JOSEP PON BOTARDA             41 P.

Premio Forrabolas                           DANIEL MIRAVETE 9 P.

Bola + Cerca Hoyo 4              JAUME BATLLE           0.95 M.

Bola + Cerca Hoyo 13             CARLOS ROJO            2.44 M.

Drive + Largo Hoyo 5    Masculino            JUAN FUENTES

Drive + largo Hoyo 5     Femenina            HYANG-JA LEE PARK

 

Final Nacional en la PGA GOLF & RESORT Girona 30 DE JUNIO 1 DE JULIO 2017

PRIMERA CATEGORIA      PARK CHAE SUN                                                                                             

SEGUNDA CATEGORIA      JOSE Mª REIG 

                                    

[:ca]

XII TROFEU MERCEDES TROPHY “NAYPER MOTOR”

“Park Chae Sun i Josep Mª Reig guanyadors del Mercedes Trophy 2017”

Park Chae Sun i Josep Mª Reig s’han alçat amb la victoria en el torneig de Golf Mercedes Trophy “Nayper Motor” que s’ha celebrat en el Raimat Golf Club el divendres 2 de Juny per a clients i convidats del concessionari oficial de Mercedes Benz.

S’han batut tots els records de participació en haver estat un total de 148 jugadors els que han pres part en aquesta prova que per dotzè any ha patrocinat el concessionari oficial de Mercedes a Lleida “Nayper Motor”. La formula amb la qual s’ha desenvolupat la prova ha estat Stableford Individual Hcp. amb categories Inferior, Superior, i Sènior i amb premis especials en els forats 4,5 i 13.

Com cada any els guanyadors tant de primera categoria com de segona categoria i que tinguin un vehicle Mercedes comprat en un concessionari oficial o siguin convidats del concessionari, jugaràn la final nacional en el camp de  la PGA GOLF & RESORT de Girona en el mes de Juliol.

El repartiment de premis va estar presidit pel Sr. José Ramón Gabas, el president del Grup Nayox, José Mª Perera, Jaume Nicolás Gerent i Xavier Jofre Director Comercial de Nayper Motor S. A.

CLASSIFICACIONS MERCEDES TROPHY 2017

Primera Categoria

1º- PARK CHAE SUN 41 P.

2º- JAUME BATLLE BATLLE 41 P.

Segona Categoria

1º- JOSEP Mª REIG 41 P.

2º- JAUME ROVIROSA 41 P.

Sènior General

1º- JOSEP POSA BOTARDA 41 P.

Premi Forrabolas DANIEL MIRAVETE 9 P.

Bola + propera Forat 4 JAUME BATLLE 0.95 M.

Bola + propera Forat 13 CARLOS ROJO 2.44 M.

Drive + Llarg Forat 5 Masculí JUAN FUENTES

Drive + llarg Forat 5 Femenina HYANG-JA LEE PARK

 

Final Nacional en la PGA GOLF & RESORT Girona 30 DE JUNY 1 DE JULIO 2017

PRIMERA CATEGORIA PARK CHAE SUN

SEGONA CATEGORIA JOSE Mª REIG

[:]

Scroll to top